آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبرفرهنگ و هنررادیو و تلویزیون کد مطلب: 150306     
مسعود ده‌نمکی در گفت‌وگو با برنا:

با «معراجی‌ها» به شبهات پاسخ می‌دهم/ ساخت فیلم جنگی جسارت می‌خواهد

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
مسعود ده نمکی گفت:در این اثر از زوایه جدید و البته جسورانه ای به ناگفته ها وشبهاتی که در مورد برخی از اتفاقات جنگ وجود دارد بپردازیم .
۱۳۹۲ یکشنبه ۱۰ آذر ساعت 02:53
مسعود ده‌نمکی در گفت‌و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون برنا در مورد ساخت فیلم- سریال «معراجی‌ها» گفت: این روزها این اثر آخرین روزهای فیلمبرداری اش را پشت سر می گذترد و همه عوامل سخت در گیر این پروژه هستند.
وی ادامه داد:ما همه تلاش‌مان را به کار بسته‌ایم تا در این اثر نگاه متفاوتی را به مقوله جنگ داشته باشیم و به همین خاطر در «معراجی‌ها» روایت‌گر موضوعات متفاوتی در مورد اتفاقات جنگ هستیم.
او اضافه کرد: ماسعی می کنیم در این اثر از زوایه جدید و البته جسورانه ای به ناگفته ها وشبهاتی که در مورد برخی از اتفاقات جنگ وجود دارد بپردازیم و این لحن روایی را با نوعی طنز همراه کنیم تا مخاطب عام هم از تماشای آن لذت ببرد.
ده نمکی تصریح کرد:این اثر فارغ از نگاه سیاسی سعی دارد نگاه اعتقای به مقوله تدفین شهدای گمنام داشته باشد در طی سال‌ها بارها در مورد این موضوع از سوی افراد مختلف صحبت و اظهار نظر شده اما هیچ گاه فرصتی برای صحبت و به نوعی پاسخ دهی در این حوزه به وجود نیامده است.تمام تلاش من بر این است تا بتوانم در معراجی پاسخ بسیاری از شبهات در این حوزه را بدهم.
کارگردان فیلم سینمایی « اخراجی ها» و رسوایی » با اشاره به این موضوع که سریال «معراجی ها» هم به نوعی دنبال کننده «اخراجی ها» خاطر نشان کرد:شکی ندارم این اثر هم به دلیل صراحت بیانش و نگاه طنز گونه ای که در بیان دارد می تواند به موفقیت دست پیدا کند و مخاطبان را با خود همراه کند.
مسعود ده نمکی در پایان گفت: دست روی سوژه حساس و ملتهبی گذاشتم و به همین خاطر شکی ندارم که پاسخ دادن به این شبهات هم با جار جنجال های بسیار همراه خواهد بود در هر حال کار کردن در فضای جنگی آن هم با سوژه های متفاوت جسارت می خواهد که امیدوارم در نهایت از پس این مهم برآمده باشم.
ناگفته نماند قرار است «معراجی ها» دومین سریال ده نمكی ابتدا در قالب یك فیلم سینمایی برای شركت در جشنواره فیلم فجر امسال ساخته شود و نسخه مطول آن به عنوان سریال از شبكه یك روی آنتن برود.نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+