آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبرجوان و جامعهانتظامی و حوادث کد مطلب: 99973     
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی در مجلس بررسی می‌شود

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
عبدالرضا عزیزی از بررسی راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی در مجلس خبر داد و گفت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید ابتدا معضل بیکاری در کشور برطرف شود.
۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۸ مرداد ساعت 14:24

به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان این مطلب افزود: به‌منظور از بین بردن و کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور ابتدا باید مشکلات اساسی جامه را که باعث ایجاد آسیب‌ها می‌شود را بررسی کرد و سپس برای رفع آن معضلات اقدامات لازم انجام می‌شود.
 
وی با اشاره به این‌که بیکاری ریشه اصلی بروز آسیب‌های اجتماعی است، گفت: مشکل بیکاری جوانان باعث ایجاد خشونت و همچنین جرم و آسیب در جامعه می‌شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: چنان‌چه به ارائه برنامه و راهکارهای مناسب نتوانیم معضل بیکاری را در جامعه برطرف کنیم در آینده با افزایش آسیب‌های اجتماعی روبه‌رو خواهیم شد.

عزیزی به برنامه‌های این کمیسیون برای رفع مشکل آسیب‌ها اشاره کرد و گفت: به طور حتم راهکارهای کاهش جرایم و برنامه‌ریزی برای از بین رفت آسیب‌های اجتماعی در کشور در دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس قرار خواهد گرفت اما با توجه به حجم زیاد کار نیاز است که کمیسیون دیگر نیز وارد عمل شوند.

وی در مورد لایحه بیمه بیکاری نیز گفت: شورای نگهبان به‌دلیل بار مالی این لایحه ایراداتی از آن گرفته بود که مجددا به مجلس بازگردانده شد و در نهایت نمایندگان با مجاز کردن دولت مشکل مالی را رفع و در قانون بودجه سال‌جاری اعتباری ویژه برای اجرای طرح بیمه بیکاری در نظر گرفتند.
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+